Палії Десятинного монастиря принесли своє покаяння!

17 сентября 2019

До релігійної громади Десятинного монастиря Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви з покаянним листом звернулися громадяни Шемотюк Олексій Володимирович та Горбань Олександр Олександрович, які 24 січня 2018 року намагалися вчинити підпал Володимиро - Ольгінського храму Десятинного чоловічого монастиря у місті Києві

Зважаючи на щире покаяння та Християнську любов, громада з благословіння намісника Десятинного монастиря епископа Гедеона приймає зверненя і готова це підтвердити на черговому засіданні суду.

Релегійній громаді

Української Православної Церкви

Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці

У Шевченківському районі міста Києва

Шемотюка Олексія Володимировича

Горбаня Олександра Олександровича

Шановні члени релігійної громади,

Просимо вибачення у кожного і у релігійної громади загалом щодо подій, які відбулися 24 січня 2018 року.

Жодним чином ми не мали на меті будь-які дії, які б були небезпечними для людського життя або мали б наслідками знищення майна громади. Також жодним чином ми не мали на меті образити почуття віруючих.

Так, визнаємо, ми обрали не гідний для віруючої, освіченої людини спосіб протесту.

Ми щиро каємось у своєму вчинку.

Ні до цієї події, ні після жоден з нас нічого подібного не вчиняв, ми ніколи не порушували закон. Ці слова звернення до Вас, не є даниною формальності, не є намаганням отримати поблажливе ставлення до нас при обранні покарання, а засвідчують наш щирий жаль з приводу власного вчинку. Попри те, що питання покарання для нас, звичайно, не є байдужим, набагато важливішим є бажання вибачитись за свій вчинок, щоб відчувати себе людиною, гідно самоповаги, людиною почуття якої поважає суспільство.

За час, який пройшов з цих подій ми зазнали такого ж немилосердного ставлення, яку вчинили самі. Перебування під арештом змусило нас наполегливо доводити обставини, які пояснювали нашу поведінку.

Ми приносимо свої вибачення усім людям вашої громади, чиї почуття були ображені нашими діями.

О. Шемотюк

О. Горбань