ЯЗИЧНИКИ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ПЕРУНА

28 февраля 2013

Незаперечним фактом є те, що до християнства князя Володимира привело розуміння істинності в єдиного Бога, усвідомлення переваг православ’я перед язичництвом та безперечна користь християнства для суспільної свідомості й зміцнення держави. Мислення віруючого державного мужа давало розуміння,що тільки християнство дає вірний напрямок у житті і правильну оцінку всім людським вчинкам, бажанням і думкам.

Язичницькі ідоли були скинені, порубані і спалені, а головного з них - Перуна бога війни і ненависті було з ганьбою прив'язано до хвоста коня і скинуто у Дніпро.

Протягом століть наш народ не мислив себе без Православної Церкви. Духовне зростання незмінно було пов'язано з традицією християнського виховання. Патріотизм, віра в перемогу, жертовна готовність захищати рідну землю, об'єднували людей у служінні Батьківщині, надихали їх на ратний і трудовий подвиг, давали їм мужність і сили в боротьбі з ворогом. Українці бачили велику мету свого існування - захист своєї землі та поширення Православної віри, що ми бачимо на прикладі козацтва. Завдяки козацтву Україна залишилася православною, а завдяки православ'ю, український народ і саме козацтво, як найбільш яскраве національне явище, зберегли свою історію і самобутність.

У цьому році буде святкування 1025-річчя хрещення Руси, яке є державним святом. І на сьогоднішній день, з болем у серці, ми є свідками, як нещадно зневажається Православ'я на нашій землі.

Так звані неоязичники - рідновіри хочуть знову установити ідола - перуна на заповідної території Детинця древнього Києва (нині Національного Музею Історії України по вул. Володимирській, 2.)

Ми закликаємо всіх протистояти цієї антидержавної й антинародної дії, що стане образою пам’яті Великих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги та всієї християнської спільноти. Князь Володимир знищив ідолопоклонство і прийняв Християнство, за яке наші прадіди проливали кров. Ми не повинні допустити появи язичництва на території України.